Za nami ładnych kilkanaście, edycji. Pierwszy nocek wystartował w 2009 roku spod dworca kolejowego w Jankowie Dolnym. Jeśli pamięć mnie nie myli przyciągną 23 uczestników…
W międzyczasie byliśmy bliżej i dalej
2009 - Jankowo Dolne, 2010 - Skorzęcin, 2011 - Modliszewko, 2012 - Graby, 2013 - Huta Palędzka, 2014 - Wierzyce, 2015- Nowaszyce, 2016 Nowy Folwark, 2017 - Graby, 2018 - Wagowo, 2019 - Kęszyca Leśna, 2021 - Jezierce, 2021 - Oleśnica, 2022 - Niestronno, 2023 Bliżyce, 2024 Kęszyca Leśna
