XVI Rajd na Orientację „Z kompasem”

Przygoda, rywalizacja, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – to lubimy!

Wiemy, że wielu z Was podziela nasze zainteresowania, dlatego postanowiliśmy zorganizować Rajd na orientację – imprezę, w której liczyć się będzie sprawność fizyczna oraz umiejętności związane z orientacją w terenie, posługiwaniem się mapą czy kompasem.

Zapraszamy nie tylko weteranów 😉 podobnych imprez, ale także wszystkich, którzy chętnie biegają czy jeżdżą na rowerze. Do udziału zachęcamy także osoby spoza Trójmiasta i okolic – Kaszuby to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Szeroka oferta tras pieszych i rowerowych oraz ich zróżnicowany charakter sprawiają, że każdy Uczestnik zajdzie tutaj coś dla siebie.

Startujemy zawsze w ostatni weekend maja oraz ostatni weekend września (duże Rajdy „Z kompasem”) oraz dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia (Mikołajkowy Kompas). Na wiosnę z kolei zabieramy Was do Szwecji na Kompas Wikingów.

Oprócz rywalizacji na trasach znajdziecie u nas również bogaty, cieszący się uznaniem Rajdowy Bufet: przepyszne śledziki po kaszubsku, wspaniały, rozgrzewający żurek, soczyste kiełbaski z ogniska, kawa i herbata z cytrynką do woli.

Żródło: http://zkompasem.pl/impreza

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

25 - 26 maj 2019
Expired!

Czas

10:30 - 07:00

Więcej informacji

strona rajdu

Wyzwania

Rower,
Trasa piesza
strona rajdu

Najnowsze wpisy